Dinamo Spor Kulübü 10 yıllık geçmişi olan bir spor kulübü olarak Kadıköy Moda’da 3-16 yaş arası çocuklara eğitim vermektedir. 10 yıllık spor okulu tecrübesini son 5 yıldır yaz okulları düzenleyerek daha fazla öğrenciye aşılamaktadır.

Bu yıl Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak ara tatil uygulamasında öğrencilerin evlerinde teknolojik aletler ile çok fazla zaman geçirmesini engelleme amacıyla ve çalışan ailelere yardımcı olması amacıyla planlanmıştır.

Sporun ve sanatın her dönem yapılabileceğini savunan kulübümüz bu sene ki ara tatil eğlence ve spor okulunu  planlarken geçen senelerde bizlere katılan öğrencilerin fikirlerini de alarak programını tam da çocukların istediği gibi düzenlemiştir.

Ara Tatil Eğlence ve Spor okulumuza katılan her öğrenci arkadaşlarıyla beraber SOKAK OYUNLARI oynayabilecek, SURVIVOR oyunlarımız ile de heyecanlı zamanlar geçirebilecek.

Ayrıca ilk defa düzenlediğimiz Ara Tatil Eğlence ve Spor okulunda öğrencilerimize Satranç ve  Drama etkinlikleri ile çok daha keyifli bir program sunacağız. Ayrıca okullarda verilen ödevleri yapacakları etüt saati ya da kitap okuyacakları kitap okuma saatleri olacak.

Çocukça Bir Ara Tatil Okulu  sloganıyla ara tatil okulumuza hazırlandığımız bir programda sportif branşlar olarak ise kış spor okulumuzda eğitimine devam ettiğimiz branşlar olacaktır. 10 yıldır devam eden BASKETBOL, 7 Yıldır devam eden VOLEYBOL, 4 yıldır devam eden JİMNASTİK, ve yaz okullarımızın vazgeçilmezi olan FUTBOL ( Futsal ) dersleri ile çocuklara bol hareketli ve eğlenceli bir program oluşturduk bu sene.

Ayrıca bizle ilgili spor kulübümüzün internet sitesinden de bilgi alabilirsiniz.
www.dinamosporkulubu.com